PŘIPRAVOVANÉ AKCE | HIFIKLUB KLATOVY

PŘIPRAVOVANÉ AKCE

Texty - pravý sloupec

Připravované akce

01.05.19 - 30.09.19HiFi klub Klatovy
Letní prázdniny
Slova na červen 2019: Sezona nám skončila, chystáme novou. Klubovna na čas osiří, nápady tu budou na podzim s oslavou: Hifiklubu bude již čtyřicet pět! Nebudem mu závidět, ale přát do dalších let a jeho publiku radost přinášet. PĚKNÉ LÉTO!
08.10.19 , 19:00HiFi klub Klatovy
OTEVŘENÍ NOVÉ KLUBOVÉ SEZONY 2019-2020…
… s filmovými a hudebními perličkami z archivu Hifiklubu a malým pohoštěním. Během pořadu v přísálí klubovny zahájení výstavy Během pořadu v přísálí klubovny zahájení výstavy KLATOVSKÁ DOSTAVENÍČKA z nové kolekce žánrových obrázků klatovského výtvarníka JOSEFA PROTIVY
15.10.19 , 19:00HiFi klub Klatovy
„…KDE I SMRT JE ČISTÁ“
Fiktivní rozhovor s francouzským letcem ANTOINE DE SAINT EXUPÉRYM, autorem půvabné knížky MALÝ PRINC, který na motivy z děl Exupéryho, P. Chevryéryho, P. Webstera a J, Roye s hudbou E. Griega, Ch. Lanctöta, Cl. Debussyho a A. Skrjabina připravil a v hostující liberecké inscenaci spoluúčinkuje STANISLAV KUBÍN. Večer České křesťanské akademie.
21.10.19 , 19:00HiFi klub Klatovy
„JACÍ JSME DNES“
Hostem večera JAROSLAV SPURNÝ, přední český investigativní novinář, signatář Charty ´77, spoluzakladatel prestižního týdeníku RESPEKT, držitel řady významných novinářských cen, autor nedávno vydané stejnojmenné knihy. Autogramiáda. Večer věnovaný 30. výročí Listopadu ´89.
23.10.19 , 18:00HiFi klub Klatovy
„POZNEJ KRÁSY SVÉHO KRAJE“
aneb něco z výletů Přátel české historie Klatovy 21. společenský večer Navštívenými památkami slovem i obrazem provede IVAN RUBÁŠ v pořadu připraveném pro veřejnost ve spolupráci s Hifiklubem Klatovy.
29.10.19 , 19:00HiFi klub Klatovy
„FENOMÉN“ PAVEL KOSATÍK
Setkání s významným českým spisovatelem, literárním historikem a scénáristou, který ve svých knihách na pozadí výrazných osobností veřejného a politického života odvážně mapuje moderní české a československé dějiny (T.G. Masaryk, F. Peroutka, J. Masaryk O. Havlová, P. Kohout, V. Čáslavská a další). Autogramiáda. Večer věnovaný 30. výročí Listopadu ´89.
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ